SKAB-Norge – kontakt

SKAB Norge AS

Besöksadress/Leveransadress
Gamleveien 453
1484 HAKADAL




Tel: +47 22906690


Daglig leder / VD
Sven-Erik Eliasson
sven-erik@specialkarosser.se

Vidar Melleby
Tel: +47 469 31 759
vidar.melleby@skab.no

Thomas Myrvang
Tel: +47 910 06 690
thomas.myrvang@skab.no

Frode Lyngstad
Tel: +47 905 80 286
frode.lyngstad@skab.no

Ekonomiansvarig
Paola C. Tandberg-Beltran
Paola-Cristina@skab.no



Garanti / Service / Reperation

Byggnationer från SKAB-Gruppen är en garanti i sig. Om du har ett garantiärende så behöver vi en beskrivning av vad det gäller. Antingen fyller du i detta formulär, och skickar in till oss, eller så skriver du ett mail till garanti@skab.no . Om du skriver ett mail vill vi att du uppger byggnationersnummer (eller registreringsnummer), dina kontaktuppgifter, samt en beskrivning av ditt ärende. Vi ser mycket gärna att Du bifogar ett foto som beskriver ditt garantiärende. Det underlättar alltid och sådant som underlättar är ju toppen!

OBS! Alla eventuella garantiarbeten måste godkännas av oss innan de påbörjas, då vi annars inte kan stå för eventuella kostnader. Efter att vi erhållit din info, så återkommer vi snarast till Dig!