SPECIALKAROSSER kontakt – Norsk

SpecialKarosser AB

Besöksadress/Leveransadress
SpecialKarosser AB
Stationsvägen 15 / Värnamovägen
311 51 ÄTRAN




Postadress
Box 91
311 51 ÄTRAN
Tel: +46 (0)346-602 60
e-post: info@specialkarosser.se


Administrerende direktør SpecialKarosser AB
Rickard Nilsson
rickard@specialkarosser.se


Salg

Salgssjef
Andreas Claesson
andreas.c@specialkarosser.se

Nicke Andersson
nicke@specialkarosser.se

Bengt Karlsson
bengt@specialkarosser.se

Sven-Erik Eliasson
sven-erik@specialkarosser.se

Henrik Vångendal
henrik.vangendal@lagab.se

Andreas Johansson
andreas.johansson@specialkarosser.se

Peter Johansson
peter.johansson@specialkarosser.se

Urban Bolin
urban@specialkarosser.se


Ettermarked

Reservedeler
Jörgen Johansson
jorgen@specialkarosser.se

Reparasjoner
Sune Johansson
sune@specialkarosser.se


Planlegging

Planleggingssjef
Fredrik Jansson
fredrik.jansson@specialkarosser.se


Konstruksjon

Konstruksjonssjef
Joakim Ek
joakim.ek@specialkarosser.se


Innkjøp

Innkjøpssjef
Mikael Rasmusson
mikael.rasmusson@specialkarosser.se


Kvalitet & Miljø

Kvalitets- og miljøansvarlig
Bengt Karlsson
bengt@specialkarosser.se


SKAB-Gruppen 

Administrerende direktør SKAB-Gruppen
Tomas Korenado
tomas@specialkarosser.se

Salg
Nicke Andersson
nicke@specialkarosser.se

Forretnings- og eksportsjef
Sven-Erik Eliasson
sven-erik@specialkarosser.se

Økonomisjef
Sören Wallnedal
soren@specialkarosser.se

Controller
Charlotta Andersson
charlotta@specialkarosser.se