LAGAB kontakt – Norsk

LAGAB

Besöksadress/Leveransadress
Industrigatan 7

Box 209
312 34 Laholm




Tel: +46 (0)430-73780
e-post: lagab@lagab.se


Administrerende direktør
Glenn Torkelsson
glenn.torkelsson@lagab.se


Verkstedsledelse

Luan Zogaj
Tel: +46 (0)430-73789
Mob: +46 (0)735-252 189
luan.zogaj@lagab.se


Salg

Henrik Vångendal
Tel: +46 (0)430-73782
Mob: +46 (0)727-162 407
henrik.vangendal@lagab.se

Marcus Torkelsson
Tel: +46 (0)430-73783
Mob: +46 (0)761-893 551
marcus.torkelsson@lagab.se


Økonomi 

Alexander Korenado
Tel: +46 (0)430-73781
alexander.korenado@lagab.se


Lager og Reservedeler 

Stefan Henningsson
Tel: +46 (0)709-474 674
stefan.henningsson@lagab.se

Kenth Andersson
Tel: +46 (0)430-73784
kenth.andersson@lagab.se



Garanti / Reklamasjon / Service

Påbygg fra SKAB-Gruppen er en garanti i seg selv. Om du har en garantisak behøver vi en beskrivelse av hva saken gjelder. Enten kan du fylle i dette formularet og sende det til oss, eller du kan sende en e-post til garanti@lagab.se. Sender du en e-post ber vi om at du oppgir påbyggsnummer og kjøretøyets registreringsnummer, din kontaktinformasjon samt en beskrivelse av reklamasjonssaken. Legg ved fotos som dokumenterer reklamasjonen. Dette forenkler alltid reklamasjonsbehandlingen og alt som forenkler er jo toppen!

OBS! Alle eventuelle garantijobber må godkjennes av oss innen jobber påbegynnes – i motsatt fall kan vi ikke stå for kostnadene. Etter at vi har mottatt din informasjon om forholdet vil vi så snart som mulig komme tilbake i saken.