GROTH kontakt – Norsk

Groth Kaross AB

Besöksadress/Leveransadress
Industrigatan 1
383 32 Mönsterås




Postadress
Box 123
383 23 Mönsterås
Tel: +46 (0)499-483 50
e-post: info@grothkaross.se


Administrerende direktør
Hans Moberg
Tel:+46 (0)499-48346
Mob:+46 (0)766-779 762
hans.moberg@grothkaross.se


Verkstedsledelse

Håkan Persson
+46 (0)499-48356
hakan.persson@grothkaross.se


Administrasjon og Økonomi 

Emelie Carlsson
+46 (0)499-48357
emelie.carlsson@grothkaross.se


Konstruksjon 

Rasmus Evertsson
Tel: +46 (0)499-48348
Mob: +46 (0)722-536 346
rasmus.evertsson@grothkaross.se


Salg

Andreas Johansson
Tel: +46 (0)499-48343
Mob: +46 (0)733-920 958
andreas.johansson@specialkarosser.se


Innkjøp og Logistikk

Tim Johansson
Tel: +46 (0)499-48342
Mob: +46 (0)722-536 359
tim.johansson@grothkaross.se


Lager og Reservedeler 

Mona Karlsson
Tel: +46 (0)499-48355
Mob: +46 (0)722-536 348
mona.karlsson@grothkaross.se



Garanti / Reklamasjon / Service

Påbygg fra SKAB-Gruppen er en garanti i seg selv. Om du har en garantisak behøver vi en beskrivelse av hva saken gjelder. Enten kan du fylle i dette formularet og sende det til oss, eller du kan sende en e-post til garanti@grothkaross.se . Sender du en e-post ber vi om at du oppgir påbyggsnummer og kjøretøyets registreringsnummer, din kontaktinformasjon samt en beskrivelse av reklamasjonssaken. Legg ved fotos som dokumenterer reklamasjonen. Dette forenkler alltid reklamasjonsbehandlingen og alt som forenkler er jo toppen!

OBS! Alle eventuelle garantijobber må godkjennes av oss innen jobber påbegynnes – i motsatt fall kan vi ikke stå for kostnadene. Etter at vi har mottatt din informasjon om forholdet vil vi så snart som mulig komme tilbake i saken.